دانلود نرم افزار GetGo Download Manager 5.2.0.2429 – مدیریت دانلود

GetGo Download Manager برنامه ای که به شما برای دانلود فایل‌های تان از وب سایت‌ها کمک می‌کند.ویژگی این برنامه در دانلود اطلاعات زیاد از اینترنت می‌باشد.نرم افزار GetGo Download Manager با سرعت زیاد عملیات دریافت فایل را انجام می‌دهد و تمام نیازهای کاربران را برطرف می‌کند.با مرورگرهای مختلف سازگاری دارد از جمله IE و Mozilla Firefox می‌باشد.همچنین به سادگی ویدیوهای خود را از سایت‌های اشتراک گذاری نظیر یوتیوب،گوگل ویدیو،Myspace،Vimeo دانلود نمایید. برنامه GetGo Download Manager عملیات دانلود را به صورت تکه تکه کردن فایل‌ها برای دریافت سریع تر،و قابلیت Pause چند باره در زمان دانلود کردن یک فایل،امکان زمان بندی دانلودها و … انجام می‌دهد.

این ابزار که نسخه جدید آن چند روز قبل ارائه گردید قابلیت های بیشماری دارد. اولین و مهم ترین خصوصیت این دانلود منیجر رایگان بودن آن است که دیگر به هیچ گونه کرک یا فایل جداگانه ای نیاز نداشته و پس از نصب هم به راحتی قابل استفاده خواهد بود. قابلیت های معمول که در اکثر نرم افزارهای مشابه هم وجود دارد در GetGo Download Manager هم گنجانده شده است. سازگاری با مرورگرهای رایج از جمله نسخه های مختلف IE و Mozilla Firefox، سرعت بالا در دریافت فایل ها از طریق تکه تکه کردن فایل برای دریافت سریعتر، امکان Pause زدن چند باره در طول دانلود یک فایل، قابلیت زمان بندی دانلود ها و چندین و چند قابلیت دیگر که معمول با کمی تغییرات در اکثر نرم افزارها قابل مشاهده خواهند بود.
اما این ابزار قابلیت های مهمی هم دارد، از جمله این که می توان به سادگی از سایت هایی نظیرYouTube، Myspace، Google Video، MetaCafe، DailyMotion، iFilm/Spike، Vimeo کار دانلود را به سادگی انجام داد. این سایت ها ، نوعی سرور به اشتراک گذاری فایل های صوتی و تصویری می باشند که معمولا به صورت آنلاین فایل های صوتی و تصویری را اجرا می نمایند. قابلیت دانلود دسته ای فایل ها به سادگی، امکان ذخیره سازی فایل ها تا ۲ گیگابایت یا بالاتر، محیط کاربری جذاب به همراه چندین پوسته زیبا، استفاده بسیار آسان از نرم افزار که نکته مهمی در بین کاربران به شمار می رود و چندین و چند قابلیت دیگر که مطمئنا کاربران می توانند در طول استفاده از GetGo Download Manager به آن پی ببرند.

قابلیت های کلیدی نرم افزارGetGo Download Manager:
– استفاده بسیار آسان از نرم افزار
– افزایش سرعت دانلود تا ۵۰۰ برابر
– قابلیت Pause چندباره در طول دانلود فایل ها
– قابلیت دانلود از سایت های نمایش آنلاین ویدئوها
– امکان دانلود فایل های حجیم حتی بیش از ۲ گیگابایت
– سازگاری کامل با دو مرورگر رایج و محبوب IE و Mozilla Firefox
– امکان دانلود دسته ای فایل ها
– امکان زمان بندی فایل ها به انعطاف پذیری بالا
– وجود چندین پوسته ساده اما زیبا
– پشتیبانی از تمامی پروتوکل های رایج
– پیش نمایش از تصاویر دریافتی
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷
– و …

لینک دانلود
مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 3.7 مگابایت
  • امتیاز :
  • منبع : فارس دانلود
  • رمز : www.farsdownload.net