فارس دانلود یک ساله شد

امروز ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ فارس دانلود یک ساله شد !

۲۰ شهریور ماه بود که فارس دانلود به صورت رسمی فعالیتش را آغاز نمود و حالا یک سال از آن روز می گذرد و با یاری و توجهات خداوند متعال و کمک های دوستان و کاربران عزیز امروز اولین سال تولد فارس دانلود را با کاربران عزیز جشن می گیریم.

با وجود تمامی مشکلاتی که در طول یک ساله گذشته مدیران و کاربران با آن دست و پنجه نرم کردند بازهم فارس دانلود سعی کرد تا به همان قوت و پایداری به کار خود ادامه دهد. مطمئنا کاربرانی که در طول این یک سال به فارس دانلود مراجعه نمودند متوجه تغییرات کلی در محتوا و نحوه ارسال مطالب شده اند.
در این یک سال همواره تلاش نموده ایم که در راستای رضایت و نیاز بازدیدکننده هایمان قدم بگذاریم و امیدواریم که توانسته باشیم جایگاه کوچکی در دنیای مجازی شما داشته باشیم.

بیشتر از ۷ ماه سایت به صورت آزمایشی کار خودش رو آغاز کرد با توجه به استقبال خوب کاربران عزیز تصمیم گرفته شد سایت را روی سیستم قدرتمند ورپرس فارسی راه اندازی کنیم که در این چند ماه اخیر در حال طراحی قالب اختصاصی و بهبود سایت ، سرور اختصاصی و در تمام زمینه ها بودیم که شکر خدا تونستیم موفق بشیم و مشکلات رو رفع کنیم از فردا هم استارت به امید خدا کار ما به صورت رسمی اغاز میشه و هر روز با مطالب جدیدتر سایت رو اپ می کنیم امیدوارم بتونیم نیاز شما بازدیدکنندگان عزیز رو رفع کنیم با نظراتتون ما رو یاری کنید.

جا داره اینجا از چند نفر که واقعا این مدت کمک بزرگی تو بهبود سایت کردند تشکر کنم

مهدی احمد خان بیگی (مدیر فنی و طراح)

مجتبی مویدی (ویرایشگر)

محمد دلاک (نویسنده سایت)

محمد رضا آزاد (نویسنده سایت)

هدیه ما به فارس داانلود قالب اختصاصی ورژن ۲ :

fdlv2

 

با آرزوی موفقیت روز افزون
مدیریت گروه فارس دانلود