دانلود مجموعه اول مسابقه مردان پولادین

دانلود قسمت سوم مسابقه مردان پولادین با لینک مستقیم

دانلود قسمت سوم مسابقه مردان پولادین با کیفیت عالی ۷۲۰p

دانلود قسمت سوم مسابقه مردان پولادین کم حجم

[لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰ و ۴۸۰ اضافه شد]

گروه فیلم : مسابقه

سال تولید : ۱۳۹۴

مجری : محمود شهریاری

داور : فرامرز خودنگاه

خلاصه داستان : مرحله مقدماتی مردان پولادین با حضور بهترین پرورش اندم های ایران مسابقه قوثترین مردان ایران را میدهند.

مسابقه مردان پولادین

چندین سال بود هر سال در عید نوروز شبکه ۳ قویتیرین مردان ایران با عنوان مردان آهنین را پخش میکرد

حدود ۲ سال پیش از تن از اعضای قویترین مردان این مسابقه با قلدر بازی در خیابان ها و ایجاد ربع و وحشت در منظقه کرج و همچنین کشته شدن یکی از اعضای این مسابقه به نام روح الله داداشی باعث شد این مسابقه از فهرست شبکه ۳ خارج شود

اکنون بعد از ۲ سال رییس کمیته قویترین مردان ایران گفت: مسابقات این دوره در شبکه نمایش خانوادگی تهیه میشود در شبکه خانگی پخش میشود

فرامرز خودنگاه که باردیگر به عنوان رییس کمیته قویترین مردان ایران منصوب شده در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: خوشحالم که پس از وفقه ای دوساله، همکاری ام را با فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از سر گرفته ام. امیدوارم با کمک دوستان و دلسوزان واقعی رشته قویترین مردان بتوانیم این رشته را از رکود خارج کرده و به جایگاه اصلی اش سوق دهیم و به خانه های مردم ببریم.

رییس کمیته قوی ترین مردان در پاسخ به این سئوال که آیا قرار است مسابقات قوی ترین مردان باردیگر در ایام نوروز از تلویویزن پخش شود، گفت: صحبتهای مقدماتی شده اما هنوز قطعیت پیدا نکرده است. البته با هماهنگی های به عمل آمده فدراسیون قرار است، فیلم مسابقات قوی ترین مردان در پنج قسمت در اختیار علاقمندان قرار بگیرد. توزیع مردان آهنین در شبکه نمایش خانگی غیر از آن بحث پخش تلویزیونی است و آن مورد را هم در جای خود پیگیری می کنیم.

وی افزود: هفته آینده مسابقات انتخابی تیم ملی با حضور ۳۰ ورزشکار برگزار می شود تا در نهایت ۱۲ نفر برای حضور در مرحله آخر مسابقات قوی ترین مردان که قرار است بصورت ویدیوی های خانگی پخش شود، گزینش شوند.

لینک دانلود
مشخصات
  • فرمت : MKV
  • حجم : 465 + 180 مگابایت
  • امتیاز :
  • منبع : فارس دانلود
  • رمز : www.farsdownload.net